Jak wynajmujemyKto prowadzi auto ślubne ? – samochody zabytkowe wynajmujemy z kierowcą, z wyjątkiem Porsche 911 który prowadzi Pan Młody. Jest też możliwość prowadzenia samodzielnego innych aut, ale jest to kwestia do ustalenia indywidualnego. Auta zabytkowe są dużo trudniejsze w obsłudze niż pojazdy którymi poruszamy się na co dzień. Aby sprawnie i bezpiecznie móc się nimi poruszać kierowca musi mieć doświadczenie w prowadzeniu danego samochodu.

Jak dokonać rezerwacji auta ?
Należy podpisać umowę i wpłacić 200 zł zaliczki. Formalności można dopełnić na miejscu lub (dla klientów pracujących za granicą) zdalnie – wpłata na konto a umowa e-mail. Jeżeli przebywasz za granicą zawsze możesz poprosić kogoś z rodziny aby przyjechał na miejsce.

Czy dekoracja jest wliczona w cenę ? – tak, delikatna dekoracja jest wliczona w cenę aczkolwiek można auto przyozdobić we własnym zakresie np. żywym kwiatami z kwiaciarni.

Jaki jest obszar działania ? – auta do ślubu wynajmujemy głównie na terenie woj. Podkarpackiego. Samochody bez problemu dojadą lub zostaną przetransportowane do wszystkich miast województwa np. Jarosław, Przemyśl, Tarnobrzeg, Sanok, Dębica, Mielec, Ropczyce, Krosno, Jasło, Lubaczów. Jest możliwość również dojazdu do województw ościennych jednak wiąże się to z wyższymi cenami.

Czy kierowca auta ślubnego będzie stosownie ubrany ? – Tak

Gdzie stacjonują samochody ? – Kielnarowa (10 km na południe od Rzeszowa) – w dniu ślubu wszystkie samochody z tej miejscowości wyjeżdżają i tu wracają. Można przyjechać i zobaczyć auta na żywo po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Jaki jest czas wynajmu ? -od wyjazdu, zazwyczaj od Pana Młodego, do przyjazdu pod sale weselną. Nie ma znaczenia czy łącznie czas wynajmu wyniesie 3 czy 6 godzin. Nie wyobrażamy sobie sytuacji w której w takim dniu nasi klienci będą patrzeć na zegarek i stresować się czasem wynajmu auta. Dodatkowo możemy wydłużyć czas wynajmu do 1 godziny od momentu przyjazdu pod sale gdyby było życzenie wykonania zdjęć z samochodem np. po obiedzie. Nie ma za to dodatkowych opłat.

Jaki jest limit kilometrów ? – nie dajemy limitu kilometrów. Śluby są dokładnie zaplanowane i z góry wiadomo gdzie jest dom Pana Młodego, Pani Młodej, kościół czy sala weselna. Czasami do przejechania jest 20 km a bywa, że 520 km. Każdy ślub jest inny a nasz obszar działania rozległy więc nie ma sensu zakładać limitów. Aczkolwiek cena jest mocno uzależniona od ilości kilometrów jakie musi pokonać auto.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu ? – cena wynajmu aut zależy od :
1. Data ślubu – najprościej ujmując im data mniej popularna tym cena może być niższa – inna cena będzie dla ślubu 25.04.2020 (piątek – dzień mało popularny, kwiecień – miesiąc w którym jest mało ślubów) a inna dla 08.08.2020 (sobota, pokrycie cyfrowe dnia i miesiąca, dodatkowo sierpień czyli tzw. „twardy miesiąc ślubny”).
2. Trasa przejazdu – to jest najważniejsze dlatego, że przekłada się to na zużycie paliwa. W tym miejscu warto użyć dwóch pojęć które wypracowaliśmy na przestrzeni lat naszej działalności tj. trasa przejazdu auta i trasa przejazdu ślubu.
a. trasa przejazdu ślubu – trasa faktycznej usługi czyli przejazd od Pana Młodego do Pani Młodej, później do kościoła i na sale weselną (zazwyczaj tak jest choć zdarzają się odstępstwa np. wspólny wyjazd Pary Młodej do kościoła z jednego miejsca).
b. trasa przejazdu auta – całkowita ilość przejechanych kilometrów przez samochód czyli od miejsca garażowania pojazdu + trasa przejazdu ślubu + powrót do miejsca garażowania pojazdu – ten parametr jest brany do wyceny.

Często jest tak, że trasa przejazdu ślubu jest bardzo krótka np. 14 km w okolicach Lubaczowa. Trzeba mieć świadomość, że auto musi tam dojechać i wrócić. W tym przykładzie z 14 km robi się 214 km co przy autach o pojemności silnika ponad 6 litrów ma duży wpływ na cenę. Czasami trzeba auto przetransportować na lawecie. Auta amerykańskie ważą ok. 2 ton i do ich przewozu musi być użyta specjalna laweta.

3. Wybrany samochód – poszczególne auta moją różną cenę, obecnie najtańszym oferowanym samochodem ślubnym jest Mercedes 123.

Jak obniżyć cenę wynajmu ?

  • jeżeli jest to możliwe można zrezygnować z dojazdu do P. Młodego. P. Młody wsiądzie do auta ślubnego kilka kilometrów przed domem P. Młodej.
  • skorzystaj z oferty „cztery samochody” przedstawimy Ci ofertę 4 samochodów z których jeden obsłuży Twój ślub bez wyboru konkretnego modelu
  • skorzystać z oferty last minute czyli zarezerwować auto na tydzień lub krócej przed ślubem aczkolwiek tutaj może się zdarzyć, że wybrany samochód będzie niedostępny.

Poznaj cenę wynajmu już terazprzejdź do zakładki Wycena